Organizatorami turnieju byli: Klub Karate Kamikaze oraz Urząd Miasta i Gminy w Chociwlu. W zawodach wzięło udział 275 zawodników z 14 klubów polskich i jeden klub z Egiptu.

Starosta Stargardzki - Pan Ireneusz Rogowski oraz Burmistrz Chociwla Pan Stanisław Szymczak jeszcze przed rozpoczęciem zawodów nagrodzili pucharem oraz nagrodą rzeczową zawodnika Klubu Karate Kamikaze – Łukasza Sulimę mieszkańca gminy Chociwel. W roku ubiegłym Łukasz zdobył indywidualnie wicemistrzostwo Polski Karate Shotokan oraz brązowy medal w drużynie, jest także dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Karate WKF (indywidualnie i drużynowo). Ponadto wraz z Kadrą Narodową uczestniczył w Mistrzostwach Europy ESKA w Crowley w Anglii. Sukcesy Łukasza Sulimy to niewątpliwie wynik ciężkiej pracy, ale również wielkiej pasji, którą realizuje od wielu lat.

Zawodnicy startowali łącznie w 39 kategoriach, zdobywając medale i punkty indywidualnie, bądź drużynowo.

Zwycięzcą całego turnieju został Klub Karate Kamikaze zdobył: 13 złotych medali, 15 srebrnych medali, 22 brązowe – łącznie uzyskując 118 punktów. Drugą drużyną turnieju Klub Karate Shotokan Lębork uzyskując: 6 złotych medali, 7 srebrnych medali, 8 brązowych – łącznie 40 punktów. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna Klubu Karate Samuraj Szczecin uzyskując 34 punkty - 5 złotych medali, 4 srebrne i 7 brązowych.

Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali Julia Sachar Klub Karate Samuraj – 3 złote medale oraz Mateusz Socha Klub Karate Kamikaze  – 2 złote i 1 srebrny medal.

Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.