Dzisiaj jest: 5.7.2024, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Sukcesy LKS Feniks PESTA Stargard na turnieju w Poznaniu

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:

Feniks Pesta z przytupem kończy sezon.

W miniony weekend (15-17 grudnia) w Poznaniu odbył się turniej o Puchar Prezesa LZS - Zapasy Z Gwiazdorem.

LKS Feniks PESTA reprezentowało ośmioro zawodników, a trenerką na tych zawodach była Paulina Kucharczyk. W klasyfikacji drużynowej chłopców stargardzki klub zajął drugie miejsce. Nie zabrakło również sukcesów indywidualnych.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Emanuel Kempiński (58kg), Jakub Wojciechowski (65kg) i Filip Klym (42kg). W tej ostatniej kategorii drugi był Filip Mrozek.

Sukcesy odniosły również zapaśniczki LKS Feniks PESTA. Kategorię 42kg wygrała Lena Żywicka, a trzecia była Weronika Kotowicz. Pierwszą pozycję zajęła również Mirosława Diachyna (58kg), a trzecia w kategorii 50kg była Jesika Marczewska.