Dzisiaj jest: 29.9.2024, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Mistrzynie Polski ze Stargardu

Dodano: rok temu Autor:

W sobotę 11 listopada odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI U-14 w zapasach. W tych zawodach wzięło udział sześć zapaśniczek LKS Feniks PESTA Stargard.

W sobotę wieczorem z Pelplina napłynęły znakomite wiadomości. Dwie zawodniczki LKS Feniks PESTA Stargard zostały mistrzyniami Polski do lat 14.

W kategorii 39 kg najlepsza była Maja Pawlikowska. Uczennica SP 5 w Stargardzie wygrała cztery walki i w całym turnieju nie straciła punktu technicznego. W kategorii 58 kg złoty medal zdobyła Mirosława Diachyna uczennica ZS nr 2 w Stargardzie.