Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Znamy ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard. Jakie nowości zaproponował klub?

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Od środy kibice będą mogli nabywać karnety na mecze PGE Spójni Stargard.

Znamy ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard. Jakie nowości zaproponował klub?


Od środy kibice będą mogli nabywać karnety na mecze PGE Spójni Stargard.

Nowością jest możliwość zakupienia karnetu przez Internet w popularnym systemie abilet.pl, choć ma pozostać również sprzedaż stacjonarna (jej szczegóły nie zostały podane).

Od 10 do 31 sierpnia 2022r. do godziny 12:00 obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce. Będą mogli z niego skorzystać posiadacze karnetów z sezonu 2021/2022. W przypadku braku zakupu do 1 września miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

"Karnet obowiązuje na mecze rozgrywane w ramach rundy zasadniczej Energa Basket Ligi w sezonie 2022/2023 i zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem ligowym w Stargardzie. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy. Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze rozgrywek PGE Spójni Stargard w Energa Basket Lidze, które ewentualnie odbędą się w hali OSiR Stargard przed terminem dostarczenia karnetu" informuje klub.

Kluczowa dla kibiców jest informacja, że karnety będą obowiązywały tylko na rundę zasadniczą. W poprzednich latach ich posiadacze mieli też prawo wstępu na play-offy, choć trzeba zaznaczyć, że po awansie do Energa Basket Ligi jeszcze nie skorzystali z takiej okazji. PGE Spójnia Stargard tylko raz awansowała do play-offów i było to akurat w sezonie, w którym mecze odbywały się bez udziału publiczności.

Żeby skorzystać z prawa pierwokupu, trzeba zgłosić się po kod pierwokupu, wysyłając e-maila na adres spojnia@abilet.pl. Zgłoszenie musi zawierać:
- imię i nazwisko osoby, na którą zarejestrowany był karnet
- sektor, rząd i miejsce, które było przypisane do karnetu
- numer karnetu, zdjęcie karnetu
- telefon oraz adres e-mail, na który zarejestrowany był karnet

Po przesłaniu zgłoszenia i jego weryfikacji wraz z Klubem kod pierwokupu zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Kod ten posłuży jako kod pierwokupu w przypadku startu sprzedaży karnetów oraz pozwoli na zachowanie miejsca z poprzedniego sezonu.

Ile kibice zapłacą za karnety? Najdroższy karnet będzie kosztował 600 zł. Zawiera on jednak " BOX kibica". W sobotnim komunikacie PGE Spójnia Stargard nie ujawniła, co będzie zawierał "BOX kibica", ale to kolejna nowość w karnetowej ofercie klubu.

Ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard w sezonie 2022/2023:
 Normalny + wyjątkowy BOX kibica - 600 zł
 Normalny - 500 zł
 Ulgowy: Emeryci i renciści (bez Stargardzkiej Karty mieszkańca) - 400 zł
 Normalny + Stargardzka Karta Mieszkańca - 400 zł
 Ulgowy: Emeryci i renciści ze Stargardzką Kartą Mieszkańca - 320 zł
 Ulgowy: młodzież i studenci - 260 zł

 

Wszelkie prawa do ulgi weryfikowane będą na wejściu do hali w oparciu o stosowne dokumenty, którymi są: w przypadku zniżki związanej z kartą mieszkańca jest to imienna Stargardzka Karta Mieszkańca, w przypadku emerytów i rencistów jest to odpowiednia legitymacja emeryta-rencisty, a w przypadku młodzieży i studentów na podstawie legitymacji studenckiej lub szkolnej.

Źródło grafik: profil Fb PGE Spójnia Stargard

 

Materiał sponsorowany


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech