Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

OSiR: siłownia i fitness wracają

Dodano: 3 miesiące temu

Dobra wiadomość dla fanów sportu i aktywności fizycznej.

OSiR: siłownia i fitness wracają
Ruszyły zajęcia fitness, które na czas remontu obiektu przy ul. Szczecińskiej 35 przeniesiono do hali OSiR. Dla chętnych udostępniono też siłownię. Można już kupować karnety na zajęcia grupowe i trening personalny.

Ćwiczenia odbywają się w hali przy ul. Pierwszej Brygady. Na miejscu jest dostępna szatnia wraz z natryskami. Karnety można kupować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-9:00 i 15:30-19:30. Punkt sprzedaży znajduje się obok wejścia na siłownię, tuż pod starą trybuną. Aktualnie odbywają się zajęcia fitness, a od 20.05. (poniedziałek) w hali rusza siłownia i treningi personalne.

W przyszłym tygodniu wykonawca rozpocznie prace budowlane na pływalni. Z tego powodu obiekt został zamknięty. Ośrodek Sportu i Rekreacji chciałby, żeby już w lipcu można było korzystać z basenu w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kuśnierzy 7. Rano i po południu mogłoby się tam odbywać zarówno wolne, jak i aktywne pływanie oraz aqua aerobic.

Szczegółowy harmonogram zajęć i więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji i na stronie www.osir.stargard.pl.

Zdjęcie: Tadeusz Surma
Źródło: Urząd Miejski Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA