Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Pierwsze kontrakty w Spójni Stargard

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Spójnia Stargard odsłoniła pierwsze karty przed nowym sezonem.

Pierwsze kontrakty w Spójni Stargard
Na początek przedstawiono sztab szkoleniowy. Pierwszym trenerem pozostanie Krzysztof Koziorowicz. Nie jest to niespodzianką. Doświadczony szkoleniowiec prowadzi biało-bordowych od lutego 2016 roku. W tym czasie Spójnia wygrała na parkietach I ligi 63 z 90 spotkań. Przełożyło się to na dwa medale - brązowy w sezonie 2016-2017 i złoty w następnej kampanii. Tryumf w I lidze pozwolił ubiegać się o grę na najwyższym poziomie, gdzie poprzeczka pójdzie zdecydowanie wyżej.

Koziorowiczowi będzie pomagał nowy asystent. Kamil Piechucki to postać dobrze znana. Wychowanek Spójni występował w naszym zespole na parkietach PLK, a po spadku z przerwami również w I oraz II lidze. Dość szybko jednak zajął się trenowaniem i w ostatnich latach zebrał cenne doświadczenie na poziomie EBL. Przez dwa lata pracował w Mieście Szkła Krosno. W debiutanckim dla tej ekipy sezonie na najwyższym szczeblu był asystentem Michała Barana. Na początku kolejnych rozgrywek przejął zespół i samodzielnie poprowadził go do końca. Miasto szkła uzbierało tylko osiem zwycięstw, ale w wielu meczach nie odstawało od rywali i przegrywało w końcówkach głównie ze względu na dość wąską kadrę i szereg kontuzji.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA