Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Wysokie zwycięstwo Błękitnych

Dodano: 7 lat temu

Błękitni Stargard w znakomitym stylu pokonali Olimpię Elbląg.

Przed własną publicznością przy Ceglanej zwyciężyli 4:0. Bramki w pierwszej połowie strzelili Bartosz Flis (23 minuta) i Michał Magnuski (38 minuta). W drugiej połowie kolejne dwie bramki dołożyli ponownie Bartosz Flis (51 minuta) oraz powracający po kontuzji Piotr Wojtasiak (80 minuta). W 90 minucie Przemysław Wróbel wybronił rzut karny strzelany przez Łukasza Pietronia.

Błękitni Stargard 4-0 Olimpia Elbląg

Bartosz Flis 23, 51, Michał Magnuski 38, Piotr Wojtasiak 80

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 6. Filip Karmański (87, 21. Kacper Pluta), 11. Paweł Lisowski (83, 8. Maciej Kazimierowicz), 10. Bartosz Flis, 18. Wojciech Fadecki (65, 5. Bartłomiej Zdunek) - 20. Michał Magnuski (77, 3. Piotr Wojtasiak).

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 2. Rafał Maciążek (66, 14. Radosław Bukacki), 23. Dawid Kubowicz, 4. Krzysztof Iwanowski, 21. Rafał Lisiecki (64, 5. Kamil Wenger) - 6. Anton Kołosow (46, 19. Łukasz Pietroń), 24. Bartosz Danowski, 8. Patryk Sokołowski, 13. Michał Ressel (46, 7. Damian Szuprytowski), 17. Jakub Bojas - 11. Paweł Piceluk.

żółte kartki: Wojtasiak - Sokołowski.

sędziował: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

W 90. minucie Łukasz Pietroń (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Wróbel obronił).

Za tydzień 5 listopada Błękitni rozegrają spotkanie w Poznaniu gdzie zmierzą się z miejscową Wartą.

Źródło: Błękitni Stargard