Dzisiaj jest: 27.9.2024, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Wygrana Błękitnych w Rybniku

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard w trzeciej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi pokonali na wyjeździe ROW 1964 Rybnik 2:1.

Do przerwy po golu strzelonym w 14 minucie przez Przemysława Brzeziańskiego nasza drużyna prowadziła 1:0. Po przerwie w 64 minucie wyrównanie gospodarzom dał Bartosz Ślisz. W 71 minucie zwycięską bramkę dla Błękitnych zdobył Rafał Gutowski. Z przebiegu gry wygrana Błękitnych jest w pełni zasłużona. Błękitni zagrali zespołowo, bardzo mądrze w obronie oraz pressingiem w ataku. Taka gra przyniosła pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

ROW 1964 Rybnik-Błękitni Stargard 1:2 (0:1)

Bramki: 64. Ślisz – 14. Brzeziański, 71. Gutkowski

Żółte Kartki:  Balul, Ślisz, Janik, Gojny (ROW) – Karmański (Błękitni)

Czerwona kartka: Janik (ROW) za drugą żółtą

ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Janik, Ślisz, Muszalik (C), Gojny, Jary, Koch (61. Dzierbicki), Cichy, Balul, Tkocz (61. Polak), Nowak (72. Gładkowski).

Rezerwowi: Makuchowski – Jaroszewski, Dzierbicki, Siwek, Polak, Gładkowski, Kalisz.

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Baranowski (87. Baszak), Pustelnik (C), Gutkowski, Więcek, Lisowski, Karmański (72. Czapłygin), Fadecki (81. Liśkiewicz), Flis (79. Kazimierowicz), Brzeziański.

Rezerwowi: Ufnal – Baszak, Czapłygin, Inczewski, Kazimierowicz, Liśkiewicz, Magnuski.

Sędzia główny: Maciej Pelka

Widzów: 300

Za tydzień w sobotę 20 sierpnia o godzinie 17:00 Błękitni będą podejmować na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg. Już dziś zapraszamy na to spotkanie, a także o zakup biletów wcześnie w przedsprzedaży w biurze klubu lub poprzez sprzedaż internetową na www.bilet.pax.pl

Źródło: Błękitni Stargard