Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Sparing: Stilon Gorzów - Błękitni Stargard 1:5

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard pokonali w Gorzowie Wielkopolskim miejscowy Stilon 5:1.

Do przerwy po bramkach Patryka Baranowskiego i Przemysława Brzeziańskiego Błękitni prowadzili 2:1. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Mateusz Czapłygin, Jarosław Piskorz i Michał Magnuski. Już w najbliższa sobotę Błękitnych czeka mecz o stawkę. W rundzie wstępnej Pucharu Polski zmierzą sie z ligowym rywalem Gryfem Wejherowo. Spotkanie zostanie rozegrane w Stargardzie 16 lipca o godzinie 17:00.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski- KP Błękitni Stargard 1:5 (1:2)

bramki: Baranowski 14', Brzeziański 35', Czapłygin 52', Piskorz 60', Magnuski 64'

pierwsza połowa: Wróbel, Szymusik, Pustelnik, Baranowski, Gutowski, Lisowski, Kazimierowicz, Flis, Fadecki, Więcek, Brzeziańki

druga połowa: Bełtowski, Liśkiewicz, Pustelnik, Baszak, Zdunek, Piskorz, Karmański, Czapłygin, Pluta, Magnuski, Sestrenskyi

Źródło: Błękitni Stargard