Dzisiaj jest: 17.1.2021, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Kaczyńska podbija Manchester

Dodano: 6 lat temu

Reprezentantka WMLKS Pomorze Stargard Paulina Kaczyńska odniosła kolejny w tym sezonie duży sukces sportowy. Tym razem podczas mitingu w Manchesterze.

Kaczyńska podbija Manchester
W zawodach „BMC Sportcity Grand Prix”  Paulina Kaczyńska zwyciężyła w biegu na 5000 metrów z doskonałym rezultatem 15.33,82. Nasza zawodniczka pokonała utytułowane rywalki z Europy, które legitymowały się od niej lepszymi rekordami życiowymi. Czas, który osiągnęła w tym biegu jest znakomitym rezultatem dającym prawo startu w Uniwersjadzie w Korei Południowej.

Rezultat osiągnięty prze Paulinę jest 7. wynikiem w historii Lekkiej Atletyki w Polsce wśród kobiet w biegu na 5000 m. Jednocześnie Paulina została powołana do reprezentacji Polski na Drużynowy Puchar Europy w biegu na 10 000 m, który odbędzie się już 6 czerwca w Chia-Pula we Włoszech.

Zawodniczka wywodząca się ze Stargardu jest wspaniałym ambasadorem naszego Miasta oraz Powiatu nie tylko w kraju, ale jak widać doskonale promuje nas również poza granicami. Życzymy Paulinie oraz jej trenerowi Zbyszkowi Krzyśkowi kolejnych sukcesów.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria