Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Ankieta dla klimatu

Dodano: rok temu

Kilka minut dla klimatu ? tylko tyle potrzeba, żeby mieć realny wpływ na zwiększenie komfortu życia w mieście.

Ankieta dla klimatu

Kilka minut dla klimatu – tylko tyle potrzeba, żeby mieć realny wpływ na zwiększenie komfortu życia w mieście. Wystarczy tutaj wypełnić anonimową ankietę. Sugestie mieszkańców będą potrzebne do opracowania projektu „Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Stargard do roku 2030 z perspektywą do roku 2050”.
 

Zmiany klimatu są faktem, dlatego planując inwestycje i dalszy rozwój miasta, trzeba brać pod uwagę ich ewentualne skutki. Właśnie po to opracowywany jest plan adaptacji. Wszyscy chętni stargardzianie mogą wypełnić krótką ankietę, która pozwoli lepiej poznać oczekiwania mieszkańców i obawy związane ze zjawiskami klimatycznymi zagrażającymi bezpieczeństwu. Warto poświęcić kilka minut i wyrazić swoją opinię.
 

Ankieta online jest dostępna tutaj. W formie papierowej można ją dostać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17), w Ratuszu na Rynku Staromiejskim i w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY (ul. Bolesława Chrobrego 21). Wypełnić i zdać ją będzie można do 30 czerwca 2023 r.
 


 

Zdjęcie: FB/SCN FILARY

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja