Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Kreatywnie o sprzątaniu

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Rozpoczął się nowy konkurs dla wszystkich stargardzian.

Kreatywnie o sprzątaniu

Tym razem szukamy haseł, które promują dbanie o wspólną przestrzeń. Twórcy najlepszych dostaną upominki, a ich pomysły będą wykorzystane w ekologicznej akcji informacyjnej. Na zgłoszenia czekamy do 13.06. (niedziela).
 

Zasady są bardzo proste. Każdy stargardzianin – niezależnie od wieku – może wymyślić krótkie hasło promujące troskę o środowisko naturalne i dbanie o wspólną przestrzeń. Potem wystarczy wypełnić formularz (do pobrania poniżej) i wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: ekostargard@um.stargard.pl lub dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17 (osobiście albo pocztą). Na kopercie trzeba jeszcze dopisać Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!
 

Autorzy najciekawszych haseł otrzymają nagrody rzeczowe. Ich pomysły zostaną też wykorzystane w miejskiej akcji informacyjnej – znajdą się m.in. na tabliczkach różnych miejscach Stargardu.
 

Konkurs „Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!” to kolejne proekologiczne działanie, które ma zachęcić mieszkańców do troski o nasze wspólne środowisko. W kwietniu Zarząd Usług Komunalnych rozpoczął #ekoStargardchallenge, do którego przyłącza się coraz więcej stargardzian. Szczegóły tutaj.
 

Organizatorem konkursu jest miasto, a partnerem – Zarząd Usług Komunalnych.
 


pdf Regulamin konkursu - Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!
docx Formularz zgłoszeniowy


 
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
15. Maraton MTB. GALERIA. Cz. 2