Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Starostwo Powiatowe w Stargardzie od poniedziałku zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Dodano: 3 miesiące temu

Kierując się względami zachowania bezpieczeństwa pracowników oraz interesantów w sytuacji zagrożenia epidemicznego,

Starostwo Powiatowe w Stargardzie od poniedziałku zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Zarząd Powiatu Stargardzkiego podjął decyzję o zawieszeniu bezpośredniej obsługi mieszkańców w Starostwie Powiatowym od poniedziałku, 23. marca 2020 r. Zawieszenie obsługi wprowadzono do odwołania.
 

Od poniedziałku 23 . marca drzwi do Starostwa Powiatowego będą więc zamknięte. Niezbędne sprawy można załatwić, korzystając z poczty, internetu i specjalnie przygotowanych punktów podawczych.
 

Wnioski i podania do urzędu można:

  1. Wysyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Stargardzie, ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard.

  2. Złożyć za pośrednictwem internetowej platformy e-PUAP.

  3. Składać w specjalnych punktach podawczych:

  1. w przypadku spraw geodezji, kartografii i katastru - przy wejściu do wydziału; Stargard, Rynek Staromiejski 5, w pozostałych sprawach – wejście do budynku urzędu przy ul. Skarbowej 1 (od strony ul. Bogusława IV).

Specjalne punkty podawcze będą dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 -16.00. Wnioski i podania (ze szczególnym uwzględnieniem danych kontaktowych: numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej) należy składać w zaklejonych kopertach. Prosimy również, aby na kopercie „hasłowo” opisać rodzaj sprawy lub nazwę biura/wydziału, do którego kierowany jest wniosek.
 

Do wniosków należy dołączać wymagane załączniki oraz potwierdzenie opłaty (jeśli jest wymagane). Wszelkie szczegóły dotyczące poszczególnych spraw i niezbędnych dokumentów, numery telefonów do biur i wydziałów urzędu, a także numery kont dostępne są na stronach:

http://eboi.powiatstargardzki.pl/dokumenty/wydzial.dhtml

https://powiatstargardzki.pl/strona/menu/6_kontakt

http://bip.powiatstargardzki.pl
 

Ważne numery telefonów:

Kancelaria Ogólna 091 48 04 800 lub 091 48 04 804 (kontakt do wszystkich biur i wydziałów urzędu przy ul. Skarbowej 1) Wydział Geodezji Kartografii i Katastru 091 834 97 71
 

Dostępny także kontakt pod adresem mailowym: http://starostwo@powiatstargardzki.pl

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA