Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira

Przedszkolaki walczyły o "Złoty Mikrofon". VIDEO].

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Przez trzy dni przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych ze Stargardu uczestniczyły w przesłuchaniach w ramach konkursu "Złoty Mikrofon".

Przedszkolaki walczyły o "Złoty Mikrofon". VIDEO].
Jury wyłoniło zwycięzców.

Od 4 do 6 lutego w siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia odbywały się przesłuchania w ramach konkursu "Złoty mikrofon". Wzięło w nim udział 76 uczestników w dwóch kategoriach z 12 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz 11 szkół podstawowych ze Stargardu. W I kategorii dzieci sześcioletnich wystąpiło 15 solistów i 7 zespołów, a w II kategorii szkół podstawowych kl. I-III- 27 solistów i 2 zespoły.

 Konkurs, oprócz świetnej zabawy, miał na celu pokazanie umiejętności wokalnych i wyłonienie muzycznie utalentowanych dzieci. Jury, w którym zasiadały Żaneta Bartosiewicz, Renata Chrzanowska-Sosin oraz Agata Spodniewska-Kanarek, oceniało muzykalność i walory głosowe, interpretację piosenki, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny wykonawcy.

Wyniki konkursu "Złoty Mikrofon"

Kategoria I – dzieci sześcioletnie
I miejsce ex aequo - FILIP JAROSZEWSKI - SP9 w Zespole Szkół
I miejsce ex aequo - DUET – AMELIA PĘDZIK, LENA PĘDZIK - PM 3 przy SP4
II miejsce ex aequo - KLARA KOTECKA - SP GRZĘDZICE
II miejsce ex aequo - OLIWIA PALUSZEWSKA - PM 5
II miejsce ex aequo - WERONIKA FRANKOWIAK - PM2
II miejsce ex aequo - PATRYK MARKIEWICZ - PM2
III miejsce ex aequo - DUET NATALIA BIRYŁKO, LENA SZEWDENIS - PM1
III miejsce ex aequo - ALEKSANDRA GREMBOWSKA - SP1 

WYRÓŻNIENIA- WERONIKA MARENDOWSKA - PM5, NADIA OKRAJ - PM7, ZESPÓŁ ,,MĄDRE SOWY” JULIA KUŚMIEREK, MARTYNA, DENISIUK, MAŁGORZATA GBURZYŃSKA, MAJA KUZIEL - PM6

Kategoria II – Szkoły Podstawowe klasy I-III
I miejsce ex aequo - ANNA SZULCZEWSKA - SP1
I miejsce ex aequo - KINGA WILKOSZ - SP1
I miejsce ex aequo - LILIANA ZAKRZEWSKA - SP2
II miejsce ex aequo - MARCEL SEŃKÓW - ZSP nr 1
II miejsce ex aequo - JUSTYNA KRZYSZTOFIK - SP9 w Zespole Szkół
II miejsce ex aequo - IGNACY SZULSKI - SP 7
III miejsce ex aequo - ALICJA JAŃCZUK - SP7
III miejsce ex aequo - NATALIA WOJTAŚ - SP4

WYRÓŻNIENIA- ALEKSANDRA KUPIS - SP5, WERONIKA KULAWIK - SP2, MARTA SALAMON - SP2, MIŁOSZ NOWACZYK - SP11, ZUZANNA PATER - SP10

  GRAND PRIX KONKURSU – MIŁOSZ KRYSIAK – SP2

Zapraszamy do obejrzenia video z dekoracji zwycięzców oraz występu zdobywcy Grand Prix

 
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: DZIEŃ 1, DZIEŃ 2, DZIEŃ 3
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA