Dzisiaj jest: 10.12.2019, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

KONKURS – witamy u siebie.

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

W ubiegłym tygodniu Błękitni Stargard rozpoczęli sezon 2019/2020.

KONKURS – witamy u siebie.
Na dzień dobry ograli w Polkowicach beniaminka. Bramki zdobyli nowi zawodnicy: Wojciech Fadecki (kapitan) i  Patryk Paczuk. Czas przedstawić mocno przemeblowaną drużynę na własnym boisku. Ilu z 9 pozyskanych zawodników zobaczymy, to wiedzą tylko trenerzy. A my musimy poczekać do jutra, do godziny 16.00. A przeciwnik – Elana Toruń to drużyna z wysokiej półki, ubiegłoroczny beniaminek, który wysoko zaszedł. Naszym z pewnością będzie zależało, aby pokazać się z dobrej strony na powitanie i przedłużyć ilość spotkań bez porażki przy Ceglanej.
 
Nagrody i sponsorzy.

Klub Błękitni Stargard ufundował:
Gadżet klubowy, 4 wejściówki na najbliższy mecz w Stargardzie
Urząd Miasta Stargard
Zestaw gadżetów
Powiat Stargardzki
Zestaw gadżetów
Portal e-stargard

Gadżet firmowy

A więc startujemy!!!

KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)
 podający, w której minucie meczu Błękitni zdobędą uznaną przez arbitra pierwszą bramkę. Jeżeli typujecie, że nie strzelą bramki wpisujecie „0”. Wygrywa ta dwójka, których prognozy były najbliżej.    

 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagród są:

Klub Błękitni Stargard:
4 wejściówki na najbliższy mecz w Stargardzie oraz gadżet klubowy,
Urząd Miasta Stargard
Zestaw gadżetów,
Powiat Stargardzki
Zestaw gadżetów,
Portal e-stargard
Gadżet z logo portalu

4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7.
Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: Błękitni Stargard w meczu z Elaną Toruń w dniu  3 sierpnia 2019 zdobędą pierwszą uznaną przez sędziego bramkę w …. minucie meczu. Wpisanie cyfry 0 jest równoznaczne z nie strzeleniem bramki. Dopuszcza się wpisanie tylko liczby. Przyjmujemy czas jaki ukaże się na stronie 90minut.pl

8. Zakończenie konkursu 3 sierpnia o godzinie 12.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wynik lub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 7 sierpnia 2019 do godziny 20.00. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.

11.
Nagrody otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze podadzą najbardziej przybliżony czas zdobycia lub nie bramki.

- pierwsza osoba: 2 wejściówki na najbliższy mecz w Stargardzie, gadżet klubowy, gadżet od portalu e-stargard,
- druga osoba: 2 wejściówki na najbliższy mecz Błękitnych w Stargardzie oraz zestaw gadżetów ufundowanych przez Powiat Stargardzki oraz Urząd Miasta Stargard
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją (kontakt musi nastąpić do 48h od chwili ogłoszenia wyników) z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, o ile organizator nie ustalił inaczej w wiadomości do zwycięzcy. Po tym okresie nagroda przepada.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.

17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świąteczny kiermasz w Powiecie- GALERIA