Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Zgłoś swój ogród – zostało kilka dni

Dodano: rok temu

Tylko do wtorku (18.06.) przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu „Ogrody wokół nas”.

Zgłoś swój ogród – zostało kilka dni
Warto pochwalić się pięknymi roślinami i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Do formularza trzeba dołączyć także zdjęcia terenu w pełnym rozkwicie.

Aby zgłosić się do konkursu lub wskazać osobę, która dba o zieleń w danym miejscu, należy wypełnić deklarację i dostarczyć ją do wtorku (18.06.) w formie papierowej do Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Pierwszej Brygady 35 – pokój nr 203. Do zgłoszenia należy dodać maksymalnie trzy aktualne zdjęcia terenu lub balkonu. Fotografie mogą być wydrukowane lub nagrane na nośnik elektroniczny (pendrive, płyta CD). 

Formularz można pobrać z załącznika. Deklaracja w formie papierowej znajduje się także w najnowszym wydaniu Stargardzkiego Informatora Samorządowego i w siedzibie ZUK (pokoje nr 203 i 206).

Już po raz osiemnasty właściciele i opiekunowie najpiękniejszych terenów zostaną nagrodzeni za wkład w poprawę estetyki w całym Stargardzie. Dzięki ich codziennej pracy możemy podziwiać zadbaną roślinność nie tylko na miejskich zieleńcach, ale także na balkonach, przy obiektach usługowych, budynkach użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych.

Deklaracja - Ogrody wokół nas
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA