Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [czerwiec]

Dodano: rok temu Autor:

Czerwcowe Kino Kobiet zaprasza na świetną komedię...

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [czerwiec]

Materiał sponsorowany

Rozpoczynamy kolejny miesiąc, a wraz z nim startuje nowa edycja Kina Kobiet w sieci kin Helios. Czerwcowe spotkanie odbędzie się w klimacie komediowym, a wszystko za sprawą dwóch zabawnych „Oszustek”. 

Kino Kobiet to wieczory filmowe organizowane z myślą wyłącznie o kobietach. Na wydarzenie składają się: projekcja filmu, którego tematyka dobrana jest wyłącznie dla żeńskiej części publiczności oraz liczne poprzedzające seans atrakcje. Całe wydarzenie poza salą kinową obejmuje również hol kina.

Podczas wydarzenia kobiety mogą poznać nowości zarówno ze świata urody, mody, jak i fitnessu. Przed salą kinową rozstawione są stoiska, przy których można porozmawiać z reprezentantami wybranych firm, nabyć fachową wiedzę, a także zakupić wybrane kosmetyki. 

Oprócz prezentacji uczestniczki Kina Kobiet mogą wygrać liczne nagrody, chociażby w postaci voucherów na wybrane zabiegi kosmetyczne, masaże, albo też bardziej aktywne formy spędzenia wolnego czasu. 

Czerwcowa edycja odbędzie się w towarzystwie komedii wyreżyserowanej przez Chrisa Addisona pt. „Oszustki”. Główne bohaterki Josephine i Penny zarabiają na życie w dość niekonwencjonalny osób. Otóż zajmują się wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. Pewnego dnia ich celem staje się młody milioner o imieniu Thomas. Każda z oszustek upatruje w nim swoja życiową szansę na luksusowe życie. Ich skrajnie różne charaktery prowokują powstawanie wielu śmiesznych wydarzeń. W głównych rolach na ekranie zobaczymy Anne Hathaway oraz Rebel Wilson. „Oszustki: to idealna propozycja na relaks w gronie przyjaciółek. 

Seanse odbędą w dwóch szczecińskich obiektach kina Helios w dniach:

  • 10.06 godz. 18.30  – Kino Helios w C.H. Kupiec
  • 12.06 godz. 18.30 – Kino Helios w Outlet Park Szczecin 


Wszystkie atrakcje trwają od 30 do 45 minut przed pokazem. 

Bilety do zakupienia w kasach kina oraz pod linkami:

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA