Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Złoty medal i 5 miejsce Mistrzostw Polski zapaśników FENIKS PESTA STARGARD.

W dniach 19-20.10.2018 r. zawodnicy FENIKS PESTA STARGARD wystartowali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach U-23 CHEŁM

Złoty medal wywalczyła niezawodna Katarzyna Mądrowska w kat 62 kg. Kasia wygrała 4 walki i zdecydowanie obroniła tytuł Mistrza Polski.

Blisko medalu był Krzysztof Mądrowski, który wygrał dwie walki,  jednakże tę o wejście do finału przegrał z Patrykiem Ołenczyn - Dąb Brzeźnica. W walce o brązowy medal uległ na punkty zawodnikowi z Krasnegostawu. Jest to rewelacyjny start Krzysia. Stoczył wspaniałe pojedynki i był bardzo blisko medalu.
Medal Katarzyny Mądrowskiej to 45 krążek Mistrzostw Polski wywalczony przez stargardzki Klub na przestrzeni 18 lat.

Zawodnicy trenują pod okiem Mariusza Kucharczyka na hali Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii na Gdyńskiej 8.
Aktualnie Kasia wróciła z Finlandii ze zgrupowania w Kuratoe i przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 13-18.11.2018 w Bukareszcie. Natomiast już za tydzień start młodzików w Miliczu.

Zarząd Klubu dziękuje za wsparcie Miastu Stargard oraz firmie PESTA 2 Mirosław Rybkowski.