Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

KONKURS – wyprawa do wicelidera.

Dodano: rok temu Autor:

Po dwutygodniowej przerwie nasi Błękitni wracają do gry.

KONKURS – wyprawa do wicelidera.
Zarówno sztab trenerski jak i zawodnicy mieli sporo czasu, aby dokonać pełnej analizy meczów rundy jesiennej. Choć do samej gry nie możemy mieć zbyt wiele uwag to jednak o wyniku decydowały czasami drobne błędy i to w newralgicznych momentach, bezlitośnie wykorzystywane przez rywali. I na tym z pewnością skupili się Błękitni. A jak wypadną w Łodzi? Zobaczymy. Wszak drużyna, do której się wybierają to wicelider tabeli więc nie będzie łatwo to mało powiedziane.
 
A co do wygrania w konkursie?

Nagrody i sponsorzy.

Klub Błękitni Stargard ufundował:
  1. 2 bilety na kolejny mecz (19.09 z Elaną Toruń)
  2. Gadżet klubowy
Pizzeria Da Grasso
  1. 2 kupony, każdy na kwotę 25 zł do zrealizowania w lokalu
Urząd Miasta Stargard
  1. 2 zestawy gadżetów
Sklep z elektroniką i elektryką Elektro-sport
  1. Piłka z autografami zawodników

A więc startujemy!!!

KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)  podający, w której minucie meczu Błękitni zdobędą uznaną przez arbitra pierwszą bramkę. Jeżeli typujecie, że nie strzelą bramki wpisujecie „0”. Wygrywa ta dwójka, których prognozy były najbliżej.    
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagród są:

Klub Błękitni Stargard ufundował:
  1. 2 bilety na kolejny mecz (19.09 z Elaną Toruń)
  2. Gadżet klubowy
Pizzeria Da Grasso
  1. 2 kupony, każdy o wartości 25 zł do zrealizowania w lokalu
Urząd Miasta Stargard
  1. 2 zestawy gadżetów promujących miasto
Sklep z elektroniką i elektryką Elektro-sport
  1. Piłka z autografami zawodników Błękitnych Stargard

4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: BŁĘKITNI STARGARD w meczu z WIDZEWEM ŁÓDŹ w dniu 15 września zdobędą pierwszą uznaną przez sędziego bramkę w …. minucie meczu. Wpisanie cyfry 0 jest równoznaczne z nie strzeleniem bramki. Dopuszcza się wpisanie tylko liczby. Przyjmujemy czas jaki ukaże się na stronie 90minut.pl

8. Zakończenie konkursu nastąpi 15 września 2018 o godzinie 14.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wynik lub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 16 września 2018 do godziny 20.00. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.

11. Nagrody otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze podadzą najbardziej przybliżony czas zdobycia lub nie bramki.

- pierwsza osoba: kupon do Da Grasso na kwotę 25 zł, zestaw gadżetów promujących Stargard, 2 bilety na kolejny mecz Błękitnych w Stargardzie (19.09 z Elaną Toruń), gadżet klubowy Błękitnych Stargard,
- druga osoba: kupon do Da Grasso na kwotę 25 zł, zestaw gadżetów promujących  Stargard, piłkę z autografami piłkarzy Błękitnych Stargard.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda przepada.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.

17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA