Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Stargard walczy o tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Trwa głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power.

Stargard walczy o tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce
Na tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce ma szansę również Stargard. Wystarczy oddać głos, a można to robić codziennie.

Stargard zakwalifikował się, wśród 126 innych miast, do drugiego etapu plebiscytu Terra Flower Power. Konkurs organizowany jest przez blog Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już siódma edycja plebiscytu.

Głosowanie trwa od 1 do 22 sierpnia na stronie www.plebiscyt.insirowaninatura.pl. Wystarczy kliknąć widoczny w galerii danego miasta krzyżyk, by udzielić mu wsparcia. Na tą chwilę nasze miasto jest na dole stawki i potrzebuje wsparcia, ale głosy można oddawać wielokrotnie, jeden raz w ciągu 24 godzin. Mobilizacja mieszkańców może spowodować, że Stargard poprawi swoją lokatę.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie miast z najpiękniejszą aranżacją zieleni. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano niemal 94 tys. głosów.

Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, uhonorowana zostanie dwumetrową wieżą kwiatową oraz gwarantowanym miejscem na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra Group. Miasta z kolejnych miejsc podium otrzymają kolejno: donicę Gianto Tablo oraz Gianto 120, a każdy ze zwycięzców także podłoże i nawozy od firmy Substral oraz materiał roślinny od szkółki Ulińscy – partnerów wydarzenia. Dodatkowo firma Terra Group wyłoni trzy miasta, które otrzymają Nagrodę Organizatora – donice Gianto 120.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA