Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

PLAY – OFF 2018. Biało – bordowi na ostatniej prostej w drodze na szczyt.

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W niedzielę nasi koszykarze zakończyli rundę zasadniczą sezonu 2017/2018, a już jutro rozpoczynają bój o wejście do PLK.

PLAY – OFF 2018. Biało – bordowi na ostatniej prostej w drodze na szczyt.

Materiał sponsorowany
W sobotę na parkiecie hali OSiR Spójnia podejmie ósmą drużynę tabeli Biofarm Basket Poznań.

I zacznie się walka. Nie tylko na parkiecie, bo drużyna potrzebuje nas – kibiców. To my mamy im pomóc, to my mamy ich ponieść do zwycięstwa. Tak jak ja to robiliśmy dotychczas? Nie!! Teraz mecze będą się toczyły o wyższą stawkę, więc my także musimy ze zdwojoną energią dopingować naszych idoli.
I to zrobimy!!!!

A konkurs oczywiście musi być.
Stawka w grze wysoka, więc nagroda też musi być odpowiednia.
Nagrodą w konkursie PLAY – OFF 2018 będzie kolacja z dwoma zawodnikami Spójni.
 
KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)  podający prognozowaną ilość punktów jaką zdobędzie Spójnia Stargard w rozgrywkach PLAY – OFF  2018.
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagrody są: Portal e-stargard oraz Restauracja La Strada. A nagroda to kolacja dla dwóch zwycięzców konkursu w towarzystwie dwóch zawodników Spójni oraz przedstawiciela portalu. Wartość zestawu kolacyjnego – 250 zł.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: SPÓJNIA STARGARD w meczach PLAY – OFF 2018 zdobędzie ….. punktów. Dopuszcza się podanie tylko liczby.
8. Zakończenie konkursu nastąpi 14 kwietnia 2018 o godzinie 18.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza mające wpływ na wynik lub dodanie ich więcej z jednego konta powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi w terminie 3 dni od daty zakończenia ostatniego spotkania biało - bordowych. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.
11. Nagroda to zaproszenie na kolację 2 uczestników konkursu, których prognozy będą najbliżej osiągniętej ilości punktów przez zespół Spójni.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie realizacji nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Termin realizacji: do 30.06.2018. Organizator zobowiązuje się do ustalenia najbardziej korzystnego terminu kolacji dla wszystkich jej uczestników.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA