Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

KONKURS – Wygraj karnet na rundę wiosenną + szalik kibica Błękitnych Stargard

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Drodzy czytelnicy portalu i miłośnicy sportu. W związku z dużym zainteresowaniem cotygodniową zabawą w typowanie ilości zdobytych punktów przez Spójnię Stargard

KONKURS – Wygraj karnet na rundę wiosenną + szalik kibica Błękitnych Stargard
uruchamiamy kolejną zabawę konkursową, bo przecież koszykówka to niejedyna dyscyplina ciesząca się popularnością w naszym mieście. Wraz z początkiem rundy wiosennej startujemy więc z Błękitnymi.
 
Pierwsza okazja do sprawdzenia się już w najbliższą niedzielę 11 marca. Wtedy to nasi piłkarze zagrają na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.
 
A co do wygrania?
 
KLUB BŁĘKITNI STARGARD ufundował dwie nagrody tej samej wartości – karnet na rundę wiosenną + szalik klubowy.
 
A więc startujemy!!!
 
KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)  podający, w której minucie meczu Błękitni zdobędą uznaną przez arbitra pierwszą bramkę. Jeżeli typujecie, że nie strzelą bramki wpisujecie „0”. Wygrywa ta dwójka, których prognozy były najbliżej.    
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorem nagród jest: KLUB BŁĘKITNI STARGARD. Są to dwie wejściówki na rundę wiosenną + 2 szaliki klubowe.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: BŁĘKITNI STARGARD w meczu ze ZNICZEM PRUSZKÓW w dniu 11 marca zdobędą pierwszą uznaną przez sędziego bramkę w …. minucie meczu. Wpisanie cyfry 0 jest równoznaczne z nie strzeleniem bramki. Dopuszcza się wpisanie tylko liczby. Przyjmujemy czas jaki ukaże się na stronie 90minut.pl
8. Zakończenie konkursu nastąpi 11 marca 2018 o godzinie 10.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza lub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 13 marca 2018 do godziny 20.00.Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.
11. Nagrodami są: 2 zestawy – karnet na rundę wiosenną upoważniający do wejścia na mecze rozgrywane przy ul. Ceglanej w Stargardzie + szalik klubowy. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze podadzą najbardziej przybliżony czas zdobycia lub nie bramki.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda przepada.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA