Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

KONKURS – Wygraj piłkę z autografami lub kupon do Pick & Roll.

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Już w najbliższą środę 14 lutego 2018 SPÓJNIA STARGARD zmierzy się na wyjeździe z drużyną Zetkama Doral Nysa Kłodzko.

KONKURS – Wygraj piłkę z autografami lub kupon do Pick & Roll.

Materiał sponsorowany
Dla wiernych (i tych którzy planują nimi zostać) kibiców oraz pozostałych naszych czytelników ogłaszamy konkurs, w którym ponownie nagrodami są: piłka z autografami trenera i zawodników oraz kupon o wartości 50 zł do Restauracji Pick & Roll.
 
KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy :
Pod konkursowym postem na portalu e-stargard, lub na Fb portalu zostawić wpis podający prognozowaną ilość punktów jaką zdobędzie Spójnia Stargard w w/w meczu.
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorami nagród są: ELEKTRO SPORT – sklep z elektroniką i elektryką – piłka, Restauracja Pick & roll – kupon o wartości 50 zł do zrealizowania w lokalu.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która na portalu e-stargard, lub FB portalu udostępni  konkursowy post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 7 należy  dokończyć zdanie "SPÓJNIA STARGARD w meczu z ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO w dniu 14 lutego zdobędzie ….. punktów. Dopuszcza się podanie tylko cyfry.
9. Zakończenie konkursu 14 lutego 2018 godzina 17.00.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 15 lutego 2018 godziny 20.00. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. 
11. Nagrodami są: piłka z autografami oraz kupon do Pick & Roll. Otrzymają je dwie osoby, które podadzą najbardziej zbliżoną ilość punktów zdobytych przez SPÓJNIĘ STARGARD w meczu z ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO. W przypadku, gdy więcej niż 2 osoby podadzą tą samą prognozę zadecyduje kolejność umieszczenia postu. Ponadto pierwsza wygrywająca prognoza otrzymuje piłkę, a druga kupon.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu, lub Facebooku.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Udostępnienie postu konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA