Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

„Kocham Cię Kochanie Moje” - KONKURS

Dodano: rok temu

Walentynki – święto zakochanych, święto miłości.

„Kocham Cię Kochanie Moje” - KONKURS
Materiał sponsorowany
 

Corocznie na całym świecie obchodzone jest przez setki milionów par. Nie inaczej w Polsce. Chociaż niektórzy uważają, że u nas powinno się obchodzić Noc Kupały. Ale nikt nikogo nie zmusza, każdy obchodzi to co mu odpowiada.

14 lutego jest więc okazją do pójścia na kolację, zrobienia partnerowi niespodzianki i oczywiście świątecznego wyznania miłości, bo z pewnością wielu z nas robi to na co dzień.

I trochę Wam w tym świętowaniu pomożemy.  
 


 
KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy :
Pod konkursowym postem na portalu e-stargard, lub na Fb portalu zostawić wpis (komentarz) będący dokończeniem zdania + argumentacja: „Najpiękniejsza piosenka o miłości to ….”. Argumentami mogą być słowa piosenki, muzyka, sytuacja w jakiej ją usłyszeliście. Pełna inwencja twórcza.
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorami nagród są: 
- Stargardzkie Centrum Kultury – 2 podwójne zaproszenia na Maraton Walentynkowy w dniu 16 lutego na godzinę 20.00
- Salon Piękności Isabell przy ulicy Staszica 9-15 w Stargardzie - voucher o wartości 150 zł na zabieg kosmetyczny,
- Salony Jubilerskie Margo mieszczące się pod adresami: Piłsudskiego 89a oraz Czarnieckiego 1/3/a (obok C.H. Rondo) - voucher o wartości 150 zł na zakupy.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która na portalu e-stargard, lub FB portalu zostawi komentarz pod konkursowym postem zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, w jednym z miejsc wskazanych w pkt. 7 należy pozostawić wpis  (komentarz) będący dokończeniem zdania + argumentacja: „Najpiękniejsza piosenka o miłości to ….”. Argumentami mogą być słowa piosenki, muzyka, sytuacja w jakiej ją usłyszeliście. Pełna inwencja twórcza.
9. Zakończenie konkursu nastąpi 11 lutego 2018 o godzinie 20.00.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 12 lutego 2018 godziny 20.00. Redakcja wybierze dwa najciekawsze komentarze. 
11. Jedna  z nagrodzonych osób otrzyma:
- podwójne zaproszenie na Maraton Walentynkowy + voucher do Salonu Piękności Isabell,
a druga:
-  podwójne zaproszenie na Maraton Walentynkowy + voucher do Salonu Jubilerskiego Margo.
Nagrody są równorzędne, a o rodzaju jej zadecyduje Redakcja.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu, lub Facebooku.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • Tylko Ty i Ja
    2018-02-11 19:50:13 Zgłoś
    Najpieknięjsza piosenka o milości to utwór Dżemu, który dodaje otuchy każdemu, że w milości ważna jest nadzieja, bo Rysiek śpiewa "Tylko Ty i Ja". Mówi o tym, że trzeba być blisko, nawet, gdy upada się bardzo nisko, zawsze należy sie nawzajem wspierać, a nie bez końca i powodu spierać. W miłości pojawia się często strach, że trudno razem stworzyć wspólny dach, ale milość swą magia sprawia, że jest łatwiej, że się poprawia. Najważniejsze, by być razem, by obecność była wyrazem, myśli o drugiej osobie, a nie ciągle tylko o sobie.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA