Dzisiaj jest: 25.4.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Miłe odwiedziny

Dodano: rok temu

W sobotni poranek odwiedził nasz Ośrodek Sportu i Rekreacji złoty i brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Europy Juniorów

Miłe odwiedziny

w pływaniu rozgrywanych w dniach 28.06-02.07.2017 w Netanya (Izrael) KAROL OSTROWSKI.

Nasz mistrz wykorzystał chwilę przerwy od żmudnych treningów, by spotkać się w rodzinnym mieście z rodziną i przyjaciółmi. Tym bardziej jest nam miło, że znalazł też czas by popływać w naszym basenie, a przy okazji spotkać się ze swoją byłą trenerką Katarzyną Sawicką, której to zdradził swoje najbliższe plany. Przed Karolem już we wtorek wyjazd do Warszawy, by tam w dniach 19.07- 21.07 powalczyć o medale Mistrzostw Polski 17 i 18-latków na basenie 50m, a chwilę później zgrupowanie w Olsztynie, po którym Karol wraz z kadrą Polski wylatuje do Indianapolis na Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 23.08-27.08.2017.

Składamy ogromne gratulacje z osiągniętych wyników i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy tego utalentowanego pływaka.

OSiR Stargard

Źródło: OSiR Stargard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - NOWA GALERIA!!!