Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Katarzyna Mądrowska ? dobre miejsce w prestiżowym turnieju.

Dodano: 7 lat temu Autor:

Zawodniczka LKS Feniks Pesta ze Stargardu Katarzyna Mądrowska zajęła 7 miejsce w prestiżowym Turnieju POLAND OPEN.

Zawodniczka LKS Feniks Pesta ze Stargardu Katarzyna Mądrowska zajęła 7 miejsce w prestiżowym Turnieju POLAND OPEN. Zawody odbyły się 8 lipca w Warszawie. Startowały w nich zawodniczki z całego świata, między innymi z Rosji i Chin. Na macie zobaczyliśmy także Helen Maurulis – złotą medalistkę ostatnich Igrzysk Olimpijskich.

Pierwszą walkę zawodniczka ze Stargardu stoczyła z Rosjanką i wygrała 8:4. Następnie na matę weszła z zawodniczką z Chin i pomimo wyrównanego pojedynku, w którym o zwycięstwie decydowały niuanse Kasia przegrała w stosunku 6:0.

„Jestem zadowolony z tych walk aczkolwiek liczyłem na druga wygraną” -  powiedział Mariusz Kucharczyk.

Sama zawodniczka stwierdziła - Poland Open kończę odpadając w 1/4 turnieju, przegrywając z reprezentantką Chin (wcześniej w 1/8 wygrywając z zawodniczką z Rosji). Ze swoich walk jestem zadowolona, widać progres, ale jeszcze trochę brakuje.
Dziękuję wszystkim za miłe słowa, gratulacje, za to że jesteście ze mną i mnie wspieracie. Dziękuję również za strefę kibica z Kielc. Mały niedosyt został, ale teraz jadę na międzynarodowe zgrupowanie do Spały, gdzie mogę dalej podnosić swój poziom sportowy.

Zespół dziękuje za wsparcie ze strony: Miasta Stargard, PESTA 2 Mirosław Rybkowski oraz Zakład Zagospodarowania Odpadami Stargard.

Portal  ze swojej strony gratuluje kolejnego sukcesu i życzy następnych.