Dzisiaj jest: 11.12.2023, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Helios prezentuje komedię nieco rodz(inną)!

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Rodzina patchworkowa to wyjątkowa szansa na szczęście czy może niekończące się kłopoty?

Helios prezentuje komedię nieco rodz(inną)!

Rodzina patchworkowa to wyjątkowa szansa na szczęście czy może niekończące się kłopoty? Na to pytanie widzowie kin Helios będą mogli odpowiedzieć po obejrzeniu pełnej humoru i wzruszeń komedii „Każdy wie lepiej” w gwiazdorskiej obsadzie. Film opowiada historię pary zakochanych, która staje się celem… intrygi najbliższych!  Najnowszy film scenarzysty hitów „Bogowie” i „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ” zadebiutuje na ekranach kin Helios już 5 sierpnia.

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nowa? rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale maja? jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szanse? przetrwać najazd swoich rodzin?

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy również między innymi: Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel. Film „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Zrealizowane na światowym poziomie zdjęcia to zasługa Mariana Prokopa („Listy do M.”), o kostiumy zadbała wielokrotnie nagradzana Dorota Roqueplo („Lejdis”) a charakteryzacją zajął się Waldemar Pokromski („Zimna wojna”).


Wielkie rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwa? komedie?, która zaskoczy każdego! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/kwl oraz w nowej aplikacji mobilnej. Do zobaczenia w kinach już w najbliższy piątek, 5 sierpnia.

 

Materiał sponsorowany


 

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jarmark Świąteczny pod Szczęśliwą Gwiazdą. Galeria