Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Grand Mobile Photo – konkurs dla fotografów amatorów

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Świat gna do przodu, a wraz z nim technologia, która jest lepsza każdego dnia.

Grand Mobile Photo – konkurs dla fotografów amatorów

Technologiczny rozwój nie ominął też fotografii i pozwolił nie tylko na robienie lepszych zdjęć dzięki nowoczesnym aparatom i super obiektywom, ale i robienie ich w dowolnym momencie – bo smartfon z przyzwoitym aparatem mamy przecież zawsze przy sobie.
 

Współczesna fotografia

Jeszcze 30-40 lat temu klisza była podstawowym produktem dla fotografów zaraz obok samego sprzętu. Dzisiaj wszystko zapisuje się cyfrowo – więcej, szybciej, łatwiej. Technologia dla fotografów poszła niesamowicie do przodu i mają oni obecnie dostęp do sprzętu z każdej półki na wyciągnięcie ręki. Wciąż jednak to nie sam sprzęt robi ujęcia, a człowiek. I póki to ludzkie oko będzie w stanie wypatrzeć ciekawy do sfotografowania moment czy krajobraz, dopóty na konkursach fotograficznych będziemy mogli oglądać uwiecznione dzieła sztuki.
 

Grand Press Photo

Grand Press Foto to najważniejszy w Polsce konkurs fotograficzny, w którym można zgłaszać zarówno pojedyncze zdjęcia jak i całe fotoreportaże do wybranych tematycznie kategorii. Zwycięzcę i laureatów tegorocznej edycji można oglądać na stronie konkursu Grand Press Photo. Biorą w nim udział nie tylko profesjonalni fotografowie, specjalizujący się w zdjęciach reporterskich, prasowych czy dokumentalnych, ale i wolni strzelcy, dla których aparat i poszukiwanie dobrych, ciekawych ujęć to pasja i praca.
 

Konkurs Grand Mobile Photo

To jednak nie koniec zmagań dla miłośników fotografii – tym razem dla fotografii amatorskiej, uprawianej za pomocą smartfonów i tabletów. Grand Mobile Photo to międzynarodowy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne pieniężne nagrody (za pierwsze miejsce nawet 3 tysiące euro), a zwycięskie fotografie zostaną opublikowane w magazynie „Press”.
Zdjęcia dokonane za pomocą smartfona lub tabletu można zgłaszać do jednej z 15 kategorii. Sprawdź szczegóły konkursu Grand Mobile Photo i dołącz do rywalizacji.

Źródło: Grand Mobile Photo
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA