Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Puchar Polski Juniorek ? srebro dla zawodniczki Feniks Pesta Stargard

Rewelacyjny występ zapaśniczki stargardzkiego klubu w Dzierżoniowie.

W dniach 30.04-01.05 w Dzierżoniowie odbyły się zawody o Puchar Polski Juniorek.

Najmłodsza rocznikiem w grupie Paulina Kucharczyk zdobyła srebrny medal. Stargardzianka w drodze do finału w swej kategorii wagowej-63 kg stoczyła trzy rewelacyjne walki, wygrywając je przez przewagę techniczną i tusz. W finale uległa zawodniczce WLKS Siedlce Wiktorii Udenyj.

W swoich walkach zdobyła 37 pkt. co świadczy o inicjowaniu dużej ilości akcji technicznych.

Gratulujemy udanego startu i liczymy na kolejne osiągnięcia tej zawodniczki.