Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Spędź ferie z SCK i MAH

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Nauka tańca, teatr, fotografia i rękodzieło – a to wszystko wirtualnie.

Spędź ferie z SCK i MAH
Nauka tańca, teatr, fotografia i rękodzieło – a to wszystko wirtualnie. Stargardzkie Centrum Kultury przygotowało wiele aktywności. Dzięki temu nawet ferie spędzone w domu będą ciekawe. Naprawdę jest w czym wybierać. Propozycje online dla młodych stargardzian ma także Muzeum Archeologiczno-Historyczne.

Codziennie od poniedziałku (4.01.) na kanale SCK w serwisie YouTube kolejne premiery – start już o 10:00. Wraz z instruktorami będzie można poćwiczyć hip hop, break dance i taniec towarzyski. Z kolei aktorzy Krzywej Sceny zaprezentują interpretacje popularnych utworów dla najmłodszych. W repertuarze m.in. „Żuk”, „Kaczka dziwaczka” i „Na straganie”.


SCK zaprasza także do wspólnej zabawy fotograficznej. Inna propozycja to wirtualny escape room. Miłośników rękodzieła na pewno ucieszy też własnoręcznie wykonany przybornik na biurko i kalendarz. Szczegółowy harmonogram zajęć online można znaleźć w linku poniżej.
https://www.sck.stargard.pl/news/Zimowe_Ferie_Z_Sck_2020_12_30_20_04#gth


O zimowej przerwie od nauki pamięta także muzeum. MAH przygotowało wirtualne gry i zabawy – do wykonania online, ale też samodzielnie.
Wystarczą kredki, papier, nożyczki i odrobina wyobraźni, żeby kreatywnie wykorzystać czas na odpoczynek. Wszystkie propozycje można znaleźć na stronie http://muzeum-stargard.pl/.../muzeum-w-pigulce/gry-i-zabawy/.

 
Źródło: Urząd Miasta Stargard - FB
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria