Dzisiaj jest: 23.1.2021, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Wyniki konkursu – punkty jak tlen potrzebne

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki konkursu – punkty jak tlen potrzebne
Miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu dotyczącego meczu Błękitnych  Stargard z zespołem Olimpia Elbląg dniu 28 listopada 2020 r. zostali:

- Ilona Ila: kalendarz Błękitni Stargard na 2021 rok, 2 wejściówki na najbliższy mecz Błękitnych Stargard z udziałem publiczności przy ul. Ceglanej
- Dawid Nowak: 2 wejściówki na najbliższy mecz Błękitnych Stargard z udziałem publiczności przy ul. Ceglanej, gadżet z logo Błękitnych Stargard.

UWAGA: zwycięzców prosimy o podanie na prv fb portalu nr telefonu do kontaktu. 

Przypominamy o stosowaniu się do pkt 13 regulaminu:
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją (kontakt musi nastąpić do 48h od chwili ogłoszenia wyników) z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, o ile organizator nie ustalił inaczej w wiadomości prywatnej do zwycięzcy. Po tym okresie nagroda przepada. W związku z tym, że bilety można nabywać tylko poprzez internet, zwycięzcy będą zobowiązani do podania na prv Fb portalu: imię, nazwisko i nr pesel. Jeżeli nie wyrażą zgody wejściówki przepadają.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Polski Cukier Toruń. GALERIA