Dzisiaj jest: 23.1.2021, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Doświetlone pasy na Lotnisku

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Kolejna inwestycja poprawi bezpieczeństwo stargardzian.

Doświetlone pasy na Lotnisku

Cztery przejścia dla pieszych na os. Lotnisko zostaną doświetlone. Przy pasach staną dodatkowe ledowe latarnie. Mieszkańcy okolicy zabiegali o postawienie tam lamp.
 

Oświetlone zostaną cztery przejścia w ciągu ul. T. Tańskiego – dwa w okolicy skrzyżowania z ul. J. Śniadeckiego, jedno przy skrzyżowaniu z ul. M. Drzewieckiego oraz jedno przy skrzyżowaniu z ul. S. Rogalskiego. Łącznie wszystkie pasy doświetli 12 latarń. Każda będzie miała energooszczędną oprawę LED. Wartość inwestycji to ponad 65 000 zł. Prace powinny zakończyć się w marcu 2021 r.
 

W Stargardzie doświetlone przejścia dla pieszych są już w kilku miejscach. Poprawiają bezpieczeństwo mieszkańców przechodzących m.in. przez ul. Kazimierza Wielkiego i ul. B. Krzywoustego. Dodatkowe latarnie staną także przy wyniesionym przejściu u zbiegu ul. Wojska Polskiego i ul. B. Limanowskiego. Inwestycja w tym miejscu najprawdopodobniej zakończy się jeszcze w grudniu.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Polski Cukier Toruń. GALERIA