Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Koronawirus w Błękitnych Stargard. Sobotni mecz przełożony

Dodano: tydzień temu Autor:

Piłkarze Błękitnych Stargard jednak nie zagrają w sobotę z GKS-em Katowice.

Koronawirus w Błękitnych Stargard. Sobotni mecz przełożony
Wyjazdowy mecz nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. To o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka godzin temu Błękitni informowali o spotkaniu z GKS-em.

- W związku z przekazaną przez klub Błękitni Stargard informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników i wynikającą z tego decyzją Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o nałożeniu kwarantanny, mecz 9. kolejki 2 ligi zaplanowany na sobotę 17 października mecz GKS-u Katowice z Błękitnymi Stargard został odwołany. Spotkanie odbędzie się w innym terminie, o czym poinformujemy niezwłocznie, gdy zostanie on ustalony - poinformował w piątek GKS Katowice.

GKS pisał o przypadkach, a w wydanym kilkadziesiąt minut później komunikacie Błękitni Stargard informują o jednym przypadku.

- Z przykrością informujemy, iż jutrzejszy mecz z GKS został odwołany. Przyczyną odwołania jest pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z młodych zawodników Błękitni Stargard, który jest w kadrze pierwszego zespołu. Zespół został skierowany na kwarantannę - to treść komunikatu wydanego przez Błękitnych Stargard.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Enea Astoria. Photos by Jan Rybaczuk