Dzisiaj jest: 30.9.2020, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

OSiR – prace idą pełną parą

Dodano: 3 tygodnie temu

Trwa modernizacja pływalni przy ul. Szczecińskiej 35.

OSiR – prace idą pełną parą

Z miesiąca na miesiąc widać postępy w pracach. Po kompleksowym remoncie obiekt będzie dostosowany do potrzeb mieszkańców w różnym wieku. Skorzystają z niego dzieci, osoby starsze, miłośnicy fitness i zwolennicy odpoczynku m.in. w saunie.
 

W obu łaźniach – suchej i parowej – ułożono już płytki na ścianach i podłogach. W strefie SPA zakończył się montaż wentylacji. W obiekcie instalowane są grzejniki i klimatyzatory. Na kondygnacji z basenami wykonano kolejne zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych oraz dalszy montaż konstrukcji basenowej.
 

Na zewnątrz można już zobaczyć odnowione ogrodzenie wzdłuż ul. Słonecznej. Widać także efektowną szklaną wieżę oraz zjeżdżalnię. Wrażenie robi również szklana ściana na jednym z pawilonów. Jakiś czas temu zakończono już renowację mozaiki zdobiącej fasadę budynku od ul. Szczecińskiej. Dzięki temu prawie stuletnia pływalnia stanie się nowoczesnym obiektem, a jednocześnie zachowa zabytkowy charakter.
 

Zdjęcia: OSiR

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - King Wilki Morskie. Photos by Jan Rybaczuk.