Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Od jutra w Lidlu maseczki po 3,99 od krajowego producenta

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

W związku z wprowadzeniem obowiązku zasłaniania ust i nosa w związku z epidemią COVID-19, rynek maseczek rozkręcił się na dobre.

Od jutra w Lidlu maseczki po 3,99 od krajowego producenta

Wszyscy zaczęli poszukiwać odpowiednich maseczek i do tego w rozsądnej cenie. Jedni postawili na niską cenę, inni na niebanalny design. Biznes się kręci.

Na wprowadzonym obowiązku skorzystali już producenci odzieży, którzy przestawili się szybko na produkcję poszukiwanych towarów, a także sklepy czy nawet poczta, które maseczki dystrybuują do końcowych odbiorców.

Maseczki ochronne stały się świetnym towarem do sprzedaży, dlatego wszystkie czołowe sieci handlowe w kraju zadbały o ten asortyment.
Od czwartku (30 kwietnia) maseczki w cenie 3,99/sztukę będą dostępne także w sieci Lidl.
Jest to efekt porozumienia z polskim producentem tekstyliów – firmą Adrian. Mają to być ochronne maseczki wykonane z dzianiny poliamidowej, składające się aż z czterech warstw i jak zapewnia producent – umożliwią swobodny przepływ powietrza.


Maseczki będą wielokrotnego użytku – będzie można je bezpiecznie wyprać. Zastosowano materiał, który nie uczula, a do tego będzie delikatny w dotyku. Maseczka ma dobrze przylegać do twarzy, a jednocześnie umożliwić swobodne oddychanie.

Żródło foto maseczki: LIDL

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA