Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Premiery filmowe w Heliosie – 28.02

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Ostatnie w lutym premiery filmowe w Kinach Helios

Premiery filmowe w Heliosie – 28.02

Materiał sponsoroway


Przed nami ostatnie premiery w tym miesiącu. Wśród czterech przygotowanych przez kino Helios propozycji znajdzie się coś zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych kinomaniaków. Zapowiada się mieszanka z elementami śmiechu, ale i również momentami grozy. W każdym razie jest w czym wybierać.

1.
BRAHMS: THE BOY II
Gatunek: Horror


Lisa i Sean przeżywają kryzys w małżeństwie na skutek traumatycznych przeżyć. Wraz z synem Judem przeprowadzają się do nowego domu, mając jednocześnie nadzieję na nowy początek. Na miejscu odnajdują lalkę o pięknej chłopięcej twarzy. Patrząc na jej niewinny wygląd nie domyślają się, że ich dom od tej chwili zamieni się w piekło. 

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17815/Brahms%3A-The-Boy-II


2. NAJŚWIĘTSZE SERCE

Gatunek: Dramat

Film obrazuje prywatne śledztwo pisarki Lupe Valdes, która wyrusza do Francji – miejsca, gdzie spoczywa ciało św. Małgorzaty Alacoque. 300 la temu Jesus przekazałam jej 12 obietnic dla ludzi oraz objawił swoje serce. Pisarka przebywa długą drogę tej historii od Watykanu aż po do miejsca cudów eucharystycznych.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/18199/Najswietsze-serce


3. SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA

Gatunek: Komedia, przygodowy

Propozycja z gatunku kina familijnego oparta na popularnej grze komputerowej. Sonic – najszybszy jeż na świecie próbuje znaleźć swoje miejsce na nowej planecie Ziemi. Zanim to jednak nastąpi musi stawić czoła złemu doktorowi, który chce zniszczyć całą ludzkość.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17810/SONIC--Szybki-jak-blyskawica


4. SWINGERSI

Gatunek: Komedia

Polska komedia w reżyserii Andrejsa Ēķisa przedstawia losy siedmiorga bohaterów, których łączy jedno: wszyscy chcą rozpalić dawny żar w swoich sypialniach. Wśród nich znajdują się małżeństwo z długoletnim stażem, które wraz z upływem lat oddala się od siebie, czy też para z show-biznesu, która dla zdobycia dodatkowych lajków, jest gotowa przekroczyć wszelkie granice. Wszyscy bohaterowie pewnego wieczoru spotykają się w jednym miejscu.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17801/Swingersi

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA