Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Premiery filmowe w Heliosie – 14.02

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Co nowego w weekend w Kinach Helios?

Premiery filmowe w Heliosie – 14.02
Dobry seans filmowy na Walentynki. Czemu nie? Kino Helios zaprasza w najbliższy piątek na kolejne nowości ze świata kina.

1. DŻENTELMENI
Gatunek: komedia sensacyjna

Film w reżyserii Guya Ritchego w doborowej obsadzie: Matthew McConaughey, Colin Farrell, Hugh Grant oraz Charlie Hunna. Zapowiada się kolejne dobre dzieło po „Przekręcie” i „Porachunkach”. Amerykański baron narkotykowy chce sprzedać swoje imperium dynastii miliarderów z Oklahomy. Sęk w tym, że nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Łasi na smakowity kąsek kupcy obmyślają przekręt. Rozpoczyna się kosztowna wojna dla wszystkich ze stron.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17811/Dzentelmeni

2. ZENEK
Gatunek: biograficzny, muzyczny
Historia dotarcia na szczyt kariery muzycznej pisana życiem Zenka Martyniuka. W rolę głównego bohatera wcielił się Krzysztof Czeczot. W czasie filmu poznajemy pierwsze kroki ku estradzie, które przypadają na Polskę w latach 80-tych oraz 90-tych. Film nakręcony w postaci paradokumentu, gdzie widzowie poznają liczne perypetie z życia Martyniuka widziane oczami bliskich, przyjaciół oraz współpracowników (granych przez aktorów).
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17799/Zenek

3. BAYALA I OSTATNI SMOK
Gatunek: animacja, fantasy

Na koniec propozycja dla całej rodziny. Krainę Bayalę w zgodzie zamieszkiwały wróżki, elfy oraz smoki. Szczęście zostało jednak przerwane przez złą królową, która to uwięziła wszystkie smoki, żeby odebrać krainie czarodziejskie moce. Okazuje się, że na miejscu pozostało dobrze skrywane smocze jajko. Aby jednak moce powróciły do Bayali pisklę musi zobaczyć swoich rodziców. Główni bohaterowie Surah, Sera oraz ich przyjaciele wyruszają w podróż celem ich odnalezienia.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17812/Bayala-i-ostatni-smok

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA