Dzisiaj jest: 25.8.2019, imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [Maj - Konkurs]

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Z okazji majowych seansów Kina Kobiet w Kinach Helios, mamy dla was konkurs

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [Maj - Konkurs]

Materiał sponsorowany

Już w poniedziałek startuje kolejna edycja Kina Kobiet w sieci kin Helios. Dla pań przygotowano ostatnią nowość kinową, a mianowicie polską produkcje pt. „Słodki koniec dnia”.

Dla tych pań, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w wydarzeniu uchylamy rąbka tajemnicy. Kino Kobiet to wieczory filmowe organizowane z myślą wyłącznie o kobietach. Na wydarzenie składają się: projekcja filmu, którego tematyka dobrana jest wyłącznie dla żeńskiej części publiczności oraz liczne poprzedzające seans atrakcje. Całe wydarzenie poza salą kinową obejmuje również hol kina.

Podczas wydarzenia kobiety mogą poznać nowości zarówno ze świata urody, mody, jak i fitnessu. Przed salą kinową rozstawione są stoiska, przy których można porozmawiać z reprezentantami wybranych firm, nabyć fachową wiedzę, a także zakupić wybrane kosmetyki.

Oprócz prezentacji uczestniczki Kina Kobiet mogą wygrać liczne nagrody, chociażby w postaci voucherów na wybrane zabiegi kosmetyczne, masaże, albo też bardziej aktywne formy spędzenia wolnego czasu, jak wejściówka na laserowy paintball.

Tym razem dla pań wybrano produkcję napisaną oraz wyreżyserowaną przez Jacka Borcucha. Film stanowi debiut w roli scenarzysty dla polskiego pisarza Szczepana Twardocha. „Słodki koniec dnia” to historia o mieszkającej we włoskiej prowincji Polce – laureatce Nagrody Nobla o imieniu Maria, która w obliczu ludzkiej tragedii, jaką jest zamach terrorystyczny w Rzymie, czuje się w obowiązku wykorzystać swoją sławę, aby wesprzeć społeczeństwo. Dramat ten porusza tematykę nadziei na lepsze jutro oraz tęsknoty za życzliwszymi czasami. W rolach głównych na ekranie zobaczymy Krystynę Jandę oraz Katarzynę Smutniak. 
Seanse odbędą w dwóch szczecińskich obiektach kina Helios w dniach:

  • 13.05 godz. 18.30  – Kino Helios w C.H. Kupiec
  • 15.05 godz. 18.30 – Kino Helios w Outlet Park Szczecin

Wszystkie atrakcje, jak zawsze dostępne będą już na 45 minut przed seansem, czyli o godz. 17.45.

Bilety do zakupienia w kasach kina oraz pod linkami:

C.H. Kupiec – https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15105/Slodki-koniec-dnia

Outlet Park Szczecin – https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15105/Slodki-koniec-dnia

Konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na seans Kina Kobiet dostepny jest na naszym profilu Facebookowym.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA