Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Maraton Walentynkowy w Heliosie [Konkurs]

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Uwaga Konkurs! Świetna okazja na spędzenie piątkowego wieczoru razem ze swoją Walentynką. Kto zainteresowany wejściówkami na maraton filmowy??

Maraton Walentynkowy w Heliosie [Konkurs]
Pomysłów na spędzenie Walentynek jest obecnie mnóstwo. Można w sposób tradycyjny wybrać się na romantyczną kolację, albo bardziej oryginalny skoczyć razem ze spadochronu. A co jeśli parę tworzy dwójka kinomaniaków? Z myślą o wielbicielach wielkich ekranów Helios przygotował 2 maratony filmowe na wspólne uczczenie Dnia Zakochanych.

Nocne Maratony Filmowe cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Jest to bowiem niepowtarzalna okazja na spędzenie całej nocy przed kinowym ekranem wraz z innymi nocnymi markami. Tym razem kino Helios przygotowało niespodziankę specjalnie z myślą o zakochanych.

W piątek 15 lutego odbędą się 2 nocne maratony filmowe w tematyce mniej lub bardziej bliskiej Walentynkom.

Pierwsza propozycja to bez dwóch zdań gratka dla fanów serii „Planety singli”. Nie bez przyczyny maraton nosi nazwę - Strasznie romantyczny. Podczas nocnego seansu widzowie otrzymają niepowtarzalną okazję obejrzenia aż 3 części tej już kultowej komedii romantycznej, w tym ostatniej najnowszej. Losy głównych bohaterów, czyli Ani i Tomka w pigułce mogą również poznać Ci, którym do tej pory seria była obca.

Z kolei druga opcja to zdecydowanie pomysł na spędzenie czasu w sali kinowej dla tych, którzy buntują się całej romantycznej otoczce towarzyszącej Dniu Zakochanych.  Zgromadzonych widzów czekać będzie cała noc w klimacie horroru. Słowo romantyczny w nazwie tego maratonu – Romantycznie Strasznie Maraton, może mimo wszystko zwieźć co niektórych. Stanowczo nie jest to jednak propozycja skierowana do romantyków. Drugi maraton poza przerażającymi „Nocnymi istotami” z 2017 roku oferuje 3 premierowe filmy grozy, w tym:
  1. Prodigy. Opętany
  2. Zakon Świętej Agaty
  3. Próba
Oba maratony rozpoczną się o godz. 23.00 zarówno w kinie Helios mieszczącym się w Outlet Park Szczecin, jak i CH Kupiec. Więcej informacji dostępnych pod linkiem https://www.helios.pl/35,Szczecin/MaratonyFilmowe/ .

Z tej okazji mamy dla Was konkurs na naszym Profilu FB:

https://www.facebook.com/estargard/posts/1911433548964957

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA