Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

„Miłość na ekranie” - KONKURS

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Walentynki – święto zakochanych, święto miłości.

„Miłość na ekranie” - KONKURS
Materiał sponsorowany

Ubiegłoroczny Konkurs Walentynkowy oparliśmy na piosenkach, a w tym roku motywem przewodnim będzie film. Nieważny gatunek: dramat, komedia, melodramat, może nawet s-f, ważne aby pojawił się wątek miłosny. Który z filmów zapamiętaliście, który zrobił na Was wrażenie, a może opiszecie gdzie i z kim go oglądaliście.
 
KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy :
Pod konkursowym postem na portalu e-stargard lub na Fb portalu zostawić wpis (komentarz): który z filmów o miłości utkwił Wam w pamięci i dlaczego? Oczywiście pełna inwencja twórcza, czyli: gdzie, kiedy, z kim, dlaczego, wrażenia itp.

Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorami nagród są: 
- Piwnica Art. Cafe – podwójne zaproszenie na Koncert Walentynkowy Roberta Kasprzyckiego w dniu 15 lutego o godzinie 19.00 + kupon o wartości 50 zł na zakupy w bufecie Piwnicy w trakcie trwania koncertu.
- Bistro Ziemniakowelove – kupon o wartości 120 zł do wykorzystania w lokalu.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która na portalu e-stargard, lub FB portalu udostępni  konkursowy post (komentarz) zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, w jednym z miejsc wskazanych w pkt. 7 należy pozostawić wpis  (komentarz):  ): który z filmów o miłości utkwił Wam w pamięci i dlaczego? Oczywiście pełna inwencja twórcza, czyli: gdzie, kiedy,  z kim, dlaczego, wrażenia itp.
9. Zakończenie konkursu nastąpi 9 lutego 2018 o godzinie 20.00.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 11 lutego 2018 godziny 20.00. Redakcja oraz sponsorzy nagród wybiorą dwa najciekawsze komentarze. 
11. Jedna  z nagrodzonych osób otrzyma:
- podwójne zaproszenie na Koncert Walentynkowy Roberta Kasprzyckiego w dniu 15 lutego o godzinie 19.00 w Art Cafe + kupon o wartości 50 zł na zakupy w bufecie Piwnicy w trakcie trwania koncertu.
a druga:
kupon o wartości 120 zł do wykorzystania w bistro Ziemniakowelove.
Nagrody są równorzędne, a o rodzaju jej zadecyduje Redakcja.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu, lub Facebooku.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Udostępnienie postu konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA