Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

KONKURS – przyjaciel czeka na życzenia.

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Już niedługo, a mianowicie 1 lipca będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Psa.

KONKURS – przyjaciel czeka na życzenia.
Materiał sponsorowany
Pies towarzyszy człowiekowi od wieków i nie bez powodu uznawany jest za jego najlepszego przyjaciela. Kocha bezwarunkowo, jest wierny, a jego uczucia zawsze są szczere. Bawi, broni, towarzyszy, wysłucha, pocieszy. 
W tym szczególnym dniu nasi czworonożni przyjaciele zasługują na coś specjalnego. Najcenniejsze co możemy im podarować to oczywiście poświęcenie naszej uwagi i cennego czasu.  Zabierzmy psiaka na dłuższy wspólny spacer lub zabawę. Zróbmy to tak, aby poczuł, że ten dzień jest inny, wyjątkowy.  

A już od dzisiaj możecie złożyć życzenia swojemu psu i przy okazji wziąć udział w naszym konkursie.

I NASZ KONKURS 

A co do wygrania w konkursie?

Nagrodami są 2 vouchery, każdy na kwotę 100 zł na usługi w salonie sponsora: TERRIER SPA przy ulicy Skarbowej 20/1

A więc startujemy!!!

KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz): złóż życzenia swojemu psu. Mile widziana fotka waszego przyjaciela (organizator przyznaje dodatkowe punkty).

Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorem nagród jest: TERRIER SPA2 vouchery, każdy na kwotę 100 zł na usługi w salonie.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi wpis (komentarz) zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy pozostawić wpis (komentarz):złóż życzenia swojemu psu. Mile widziana fotka waszego przyjaciela(organizator przyznaje dodatkowe punkty).
8. Zakończenie konkursu nastąpi 26 czerwca 2018 o godzinie 23.59.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wyniklub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do 27 czerwca do godziny 20.00. Redakcja wybierze dwa najciekawsze posty (komentarze). Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.
11. Zestaw nagrodowy to:voucher o wartości 100 zł na usługi w Salonie TERRIER SPA.
Otrzymają je dwie osoby, których życzenia spodobają się najbardziej fundatorowi nagród.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail).Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda zostaje przekazana kolejnej osobie. 
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA