Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

KONKURS – pozostawić dobre wspomnienia.

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Kolejny po Spójni cykl naszych konkursów dobiega końca. W sobotę ostatni mecz sezonu 2017/2018 rozgrywają Błękitni.

KONKURS – pozostawić dobre wspomnienia.
Na boisku przy Ceglanej podejmą Gryfa Wejherowo. Nie wiodło się naszej drużynie w ostatnich meczach najlepiej. Najważniejsze, że nie wydarzy się to co najgorsze, czyli spadek. Teraz przerwa, a w niej czas na głębokie przemyślenia i analizy. A my kibice oczekujemy dobrego zakończenia sezonu. Czekamy na zwycięstwo.
 
A co do wygrania w konkursie?

Nagrody i sponsorzy:

Urząd Miasta ufundował:
  1. 3 zestawy gadżetów

KLUB BŁĘKITNI STARGARD ufundował:
  1. 3 gadżety niespodzianki.

PIZZERIA DA GRASSO ufundowała:
  1. 3 kupony o wartości 25 zł do zrealizowania w lokalu. 

A więc startujemy!!!

KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)
 podający, w której minucie meczu Błękitni zdobędą uznaną przez arbitra pierwszą bramkę. Jeżeli typujecie, że nie strzelą bramki wpisujecie „0”. Wygrywa ta dwójka, których prognozy były najbliżej.    

 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagród są: URZĄD MIASTA: 3 zestawy gadżetów, KLUB BŁĘKITNI STARGARD: 3 gadżety niespodzianki, PIZZERIA DA GRASSO: 3 kupony o wartości 25 zł do zrealizowania w lokalu.

4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7.
Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: BŁĘKITNI STARGARD w meczu z GRYFEM WEJHEROWO w dniu 2 CZERWCA zdobędą pierwszą uznaną przez sędziego bramkę w …. minucie meczu. Wpisanie cyfry 0 jest równoznaczne z nie strzeleniem bramki. Dopuszcza się wpisanie tylko liczby. Przyjmujemy czas jaki ukaże się na stronie 90minut.pl

8. Zakończenie konkursu nastąpi 2 CZERWCA 2018 o godzinie 16.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wynik lub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 5 CZERWCA 2018 do godziny 20.00. Redakcja wybierze trzy najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.

11.
Zestaw nagrodowy to: pakiet gadżetów z logo Stargardu + gadżet niespodzianka Błękitnych + kupon o wartości 25 zł do zrealizowania w Pizzerii Da Grasso.

Otrzymają je trzy osoby, które jako pierwsze podadzą najbardziej przybliżony czas zdobycia lub nie bramki.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda przepada.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.

17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
JE T'AIME MAMIE, JE T'AIME PAPI - GALERIA