Dzisiaj jest: 20.1.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

KONKURS – Spójnia Stargard – Sokół Łańcut. Czas na finał.

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Taka okazja nie zdarza się często, a spoglądając daleko wstecz ostatnio w 2009 roku. Spójnia od soboty walczy w finale Play Off 2018 o prawo gry w nowym sezonie w EBL.

KONKURS – Spójnia Stargard – Sokół Łańcut. Czas na finał.

Materiał sponsorowany

I co było wiadomo od dawna kibicuje jej nie tylko Stargard, ale okolica. W związku z tym pomimo, że trwa już jeden  konkurs organizujemy drugi. A sponsorem jest Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance. A co funduje? Sezon wakacyjny blisko więc bilety na Miedwiańskie Lato 2018.

KONKURS

Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz)  podający prognozowaną ilość punktów jaką zdobędzie Spójnia Stargard w finale ligi. Jako, że nie wiemy ile będzie meczów (3-5) zadanie nie należy do łatwych.

Regulamin Konkursu:

1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorem nagród jest Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance. Nagrodami są:

- 2 bilety na Miedwie EDM Festiwal GROMEE & DJ’E w Amfiteatrze w Morzyczynie w dniu 3 sierpnia o godzinie 18.00.

- 2 bilety na występ zespołu Kombi w Amfiteatrze w Morzyczynie w dniu 1 września o godzinie 20.00  

4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: SPÓJNIA STARGARD w meczach z SOKOŁEM ŁAŃCUT w finale Play off 2018 zdobędzie ….. punktów. Dopuszcza się podanie tylko liczby.
8. Zakończenie konkursu nastąpi 12 maja 2018 o godzinie 15.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza mające wpływ na wynik lub dodanie ich więcej z jednego konta powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do 48 godzin od chwili zakończenia ostatniego pojedynku. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.
11. Nagrodami są:

- najbliższa prognoza otrzymuje: 2 bilety na występ zespołu Kombi w Amfiteatrze w Morzyczynie w dniu 1 września o godzinie 20.00.

- kolejna najbardziej zbliżona prognoza: 2 bilety na Miedwie EDM Festiwal GROMEE & DJ’E w Amfiteatrze w Morzyczynie w dniu 3 sierpnia o godzinie 18.00.

W przypadku, gdy więcej niż 2 osoby podadzą tę samą prognozę zadecyduje kolejność umieszczenia postu.

12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail).

14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 

 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Druga rocznica śmierci Prezydenta Sławomira Pajora - GALERIA