Dzisiaj jest: 25.4.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Rozdajemy wejściówki do Cyrku Korona - Konkurs!

Dodano: rok temu

W środę (19 lipca) Stargard odwiedzi – Cyrk Korona.

Rozdajemy wejściówki do Cyrku Korona - Konkurs!
Cyrkowe miasteczko rozstawione zostanie na placu przy ulicy Armii Krajowej (Osiedle Pyrzyckie), tuż przy kościele. Program rozpocznie się o godzinie 17:30.
  
Cyrk Korona zaprasza pod swoje namioty na wielkie jubileuszowe widowisko z okazji 25-lecia działalności artystycznej.
Publiczność na scenie będzie mogła podziwiać pokaz akrobatyczny w wykonaniu 13-letniej mistrzyni ekwilibrystyki, żonglerkę hula-hoop, niezwykłe show konne prezentowane przez siostry Emily i Carole Pinder będące siódmym pokoleniem słynnej brytyjskiej rodziny cyrkowej.
Na widzów lubiących adrenalinę czekają podniebne ewolucje na swing trapezie oraz akrobacje w wielkiej latającej kuli - ten numer jest prezentowany w Cyrku Korona po raz pierwszy w Polsce! Oprawę komiczną jubileuszowego spektaklu tworzą trzej klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Sporą dawkę humoru serwują również wielokrotni mistrzowie Polski i Europy w skokach na trampolinie i grotesce akrobatycznej.
Spektakl pt. "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami" można będzie oglądać na terenie całego kraju do jesieni!

::: ::: SUPER PROMOCJA WAKACYJNA ::: :::
:: :: :: bilety do Cyku Korona już od 20 zł! :: :: ::

Bilety można zakupić on-line na stronie: www.cyrk-korona.com.pl
oraz w kasie cyrku w dzień występu od godz. 9:00 do 18:00
 
Aby otrzymać wejściówkę należy :
1. Polubić nasz profil e-Stargard.pl na FB (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście).
2. Polubić oraz udostępnić publicznie konkursowy post na swojej osi czasu.
3. Pod konkursowym postem zostawić komentarz odpowiadając na pytanie: "Z kim i dlaczego z tą osobą chcę wybrać  się do Cyrku Korona?".
 
Regulamin Konkursu „Polub i udostępnij”
1. Zasady przebiegu Konkursu "Polub i udostępnij" określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorem nagrody jest Cyrk Korona.
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com. Uczestnik musi być również fanem strony Organizatora w serwisie Facebook.com.
6. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która lubi fanpage e-stargard.pl oraz polubi i udostępni publicznie na swojej osi czasu konkursowy post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, należy polubić fanpage e-stargard.pl oraz polubić i udostępnić publicznie konkursowy post. Pod konkursowym postem zostawić komentarz odpowiadając na pytanie: "Z kim i dlaczego z tą osobą chcę wybrać  się do Cyrku Korona?".
9. Zakończenie konkursu 18 lipiec godzina 20.00.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi 18 lipca do godziny 23:00 redakcja wybierze najciekawsze komentarze.
11. Nagrodami są 3 bezpłatne podwójne wejściówki na spektakl 2017 który odbędzie się w dniu 19.07.2017 w środę o godzinie 17:30 (na placu przy ulicy Armii Krajowej - Osiedle Pyrzyckie).
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu Facebook.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Polubienie profilu oraz udostępnienie postu konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora:
biuro@e-stargard.pl
21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.


---------- Aktualizacja 18.07.2017 godz. 21:36 ----------

Mamy zaszczyt poinformować, że wejściówki do cyrku Korona otrzymują:
 
1. Agnieszka Baturo
2. Dorota Lewandowska
3. Magdalena Gigi Dag Stankiewicz
4. Edyta Izabela Jankiewicz - bilety od Redakcji e-stargard.pl
5. Agnieszka Jakubowska - bilety od Redakcji e-stargard.pl
 
Prosimy o odbiór biletów dnia 19.07.2017 (środa) w kasie cyrkowej powołując się na portal e-stargard.pl (za okazaniem dowodu tożsamości).
 
Potwierdzenie wygranej mają Państwo dodatkowo w prywatnej wiadomości na FB. Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Przedstawienie odbędzie się w środę 19 lipca  2017 roku o godzinie 17:30 w Stargardzie przy ulicy Armii Krajowej (Osiedle Pyrzyckie), tuż przy kościele.
 
życzymy miłej zabawy
zespół e-stargard.pl
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - NOWA GALERIA!!!