Dzisiaj jest: 19.2.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Ekologicznie, kinowo i kabaretowo – już w weekend

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!

W sobotę i niedzielę (15 i 16.07.) kolejne atrakcje w ramach Coolturalnych Wakacji 2017.

Ekologicznie, kinowo i kabaretowo – już w weekend
Festyn ekologiczny, plenerowe kino na leżakach i wieczór kabaretowy odbędą się w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego – w pobliżu Baszty Morze Czerwone.

W sobotę o 16:00 rozpocznie się festyn „Wielka zielona wymiana”. Dla stargardzian przygotowano punkt, w którym oddając odpady będzie można dostać sadzonki roślin. Poza tym zaplanowano wiele gier i zabaw o tematyce proekologicznej oraz warsztaty wykonywania plażowych ekotoreb. Całość uzupełni kiermasz wyrobów naturalnych Koła Gospodyń Wiejskich z Morzyczyna i kiermasze wyrobów rękodzielniczych.
Również w sobotę, ale o 21:30, w letnim kinie plenerowym na leżaku będzie można obejrzeć francuską komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Film z dużym dystansem porusza tematy uprzedzeń rasowych i religijnych.

W niedzielę o 18:00 rozpocznie się wieczór kabaretowy. Na scenie zaprezentują się kabarety Weźrzesz i Dno. Obie grupy mają na swoim koncie niezliczone występy i wiele nagród zdobytych na festiwalach i przeglądach kabaretowych.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Na fotografii kabaret Dno (zdjęcie: SCK)
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„SPORTOWIEC ZIEMI STARGARDZKIEJ 2017 ROKU” cz.2 - GALERIA - kliknij tutaj