Dzisiaj jest: 29.9.2024, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Odra wygrywa w Stargardzie

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard przegrali pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością.

Boisko przy Ceglanej zdobyła Odra Opole, która po pięknej bramce Łukasza Winiarczyka w 84 minucie spotkania zwyciężyła 1:0. W 40 minucie Michał Magnuski nie wykorzystał rzutu karnego. Błękitni od 56 minuty grali w 10. Czerwoną kartkę za odepchnięcie zawodnika bez piłki otrzymał Przemysław Brzeziański.

Była to druga z rzędu porażka Błękitnych i drugi mecz bez strzelonej bramki. Już w najbliższy piątek 21 października Błękitni zagrają na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Błękitni Stargard 0-1 Odra Opole

Łukasz Winiarczyk 84

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 27. Grzegorz Rogala (60, 10. Bartosz Flis) - 18. Wojciech Fadecki (73, 17. Maciej Więcek), 11. Paweł Lisowski, 8.Maciej Kazimierowicz, 15. Przemysław Brzeziański, 23. Mateusz Czapłygin- 20. Michał Magnuski (68, 9. Sebastian Inczewski).

Odra: 1. Tobiasz Weinzettel - 7. Robert Trznadel, 2. Szymon Przystalski, 24. Mateusz Bodzioch, 18. Łukasz Winiarczyk - 99. Marek Gancarczyk, 23. Mateusz Peroński (56, 17.Przemysław Brychlik), 6. Tomasz Wepa, 21. Marcin Niemczyk (73, 22. Bartosz Sobczyński), 8. Rafał Brusiło (63, 20. Mateusz Marzec) - 11. Łukasz Staroń (56, 10. Waldemar Gancarczyk).

czerwona kartka: Przemysław Brzeziański (56. minuta, Błękitni).

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).

widzów: 800 (w tym 60 z Opola)

W 40. minucie Michał Magnuski (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Źródło: Błękitni Stargard