Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Wygrana Błękitnych w Katowicach

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard wygrali na wyjeździe z Rozwojem Katowice 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 25 minucie spotkania Michał Magnuski. Gospodarze w 19 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Z przebiegu meczu Błękitni byli drużyną dojrzalszą, dłużej utrzymującą się przy piłce i grającą mądrze w defensywie. Był to drugi mecz z rzędu Błękitnych bez straconej bramki.

Rozwój Katowice 0-1 Błękitni Stargard

Michał Magnuski 25

Rozwój: 22. Bartosz Gocyk - 6. Damian Mielnik, 14. Bartosz Jaroszek, 13.Przemysław Gałecki, 26. Bartosz Sobotka - 11. Mateusz Wrzesień (60, 25.Adam Duda), 17. Mateusz Ostaszewski (46, 15. Grzegorz Marszalik), 10.Szymon Kapias (46, 27. Dawid Kaszok), 19. Tomasz Szatan, 8. Kacper Tabiś (70, 21. Kamil Adamczyk) - 9. Tomasz Wróbel.

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 7. Maciej Liśkiewicz, 19. Tomasz Pustelnik, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 23. Mateusz Czapłygin (90, 13. Karol Orłowski), 8. Maciej Kazimierowicz, 6. Filip Karmański, 20. Michał Magnuski (87, 9. Sebastian Inczewski), 18.Wojciech Fadecki (74, 17. Maciej Więcek) - 10. Bartosz Flis (75, 15. Przemysław Brzeziański).

żółte kartki: Gałecki, Duda (Rozwój) - Liśkiewicz, Karmański (Błękitni)

czerwona kartka: Przemysław Gałecki (63. minuta, Rozwój, za drugą żółtą).

sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa).

Za tydzień Błękitni zagrają kolejny mecz na wyjeździe. W sobotę 10 września o godzinie 16:00 zmierzą się w Stalowej Woli ze Stalą, która dziś zremisowała 3:3 w Poznaniu z Wartą. W Stargardzie podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego zobaczymy dopiero 17 września, gdzie zagramy z Olimpią Zambrów.

Źródło: Błękitni Stargard