Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Spotkanie z podróżnikiem – Robertem Czerniakiem

Data wydarzenia: Lokalizacja: Książnica Stargardzka Dodano:
Spotkanie z podróżnikiem – Robertem Czerniakiem
26 października 2018 r. (piątek) o godz. 17.00, na kilkanaście godzin przed zmianą czasu letniego na zimowy, Książnica Stargardzka będzie gościć wyjątkowego człowieka - globtrotera Roberta Czerniaka. 

Na spotkanie zapraszamy tych z Państwa, którym podróże dalekie czy bliskie nie są obce, także tych, którzy nie boją się marzyć o dalekich podróżach. Jak obiecuje Pan Robert, na spotkaniu w Stargardzie nie zabraknie opowieści o nim, o jego kilku podróżach do Ameryki Łacińskiej.  Także opowieści z wyprawy rowerowej do odległej Australii, którą odbył z synem Joachimem – jego najlepszym kompanem, fotografem, operatorem, lekarzem i fizjoterapeutą w jednej osobie. Nie zabraknie opowieści o perypetiach związanych z organizowaniem wypraw czy anegdotek z podróży… A także opowieści o życiowej walce o zdrowie, właśnie dla syna Joachima, który w najmniej spodziewanym momencie swojego życia zapadł na chorobę nowotworową.  
Spotkaniu towarzyszyć będą materiały z wypraw: zdjęcia i filmiki. W trakcie spotkania odbędzie się stargardzka premiera książki „Podróże do granic”, którą Pan Robert napisał wspólnie ze synem.

Spotkanie odbędzie się w Książnicy Stargardzkiej w Sali Projekcyjnej przy Dziale Multimedialnym, II piętro. 

Wstęp wolny.

Zapraszamy !!!
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1