Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Koncert "Good Times Bad Times" 50 Lat Zeppelin

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Koncert "Good Times Bad Times" 50 Lat Zeppelin

Na Dużej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury, oprócz Słowik Brothers, wystąpią między innymi zespoły Mothership, DICE, oraz Marcin "Crane" Krawczyk.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację trzyletniej Martynki, która znajduje się pod opieką Fundacji Serce Dziecka. Martynka Dyba ma wrodzoną wadę serca - ubytek międzykomorowy, ubytek między przedsionkowy, zwężenie tętnicy płucnej, przełożenie wielkich pni tętniczych.

"Jak długo można czekać w niepewności, czy ratunek przyjdzie na czas? Nasza mała córeczka już dawno powinna mieć wykonany trzeci etap operacji serca, który uratuje jej życie. Tymczasem nadal czeka w kolejce śmierci, a my każdego dnia musimy bezradnie patrzeć, jak słabnie, jak jej paluszki i usta coraz bardziej sinieją. Ratunek dla Martynki czeka w Munster, prof. Malec może uratować naszą córeczkę!
Bardzo prosimy, pomóżcie nam zdążyć."
Rodzice

Cegiełki-bilety wstępu będą do nabycia w przedsprzedaży w "Piwnicy pod Galerią" Rynek Staromiejski 4, a w dniu koncertu tylko w SCK.

Minimalna wpłata za cegiełkę to 15 zł. Ilość miejsc na widowni jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie: kliknij 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1