Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Walentynki na lodowisku

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Dobra propozycja dla zakochanych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas.

Walentynki na lodowisku

Dobra propozycja dla zakochanych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. W tegoroczne walentynki można się wybrać na lodowisko (ul. Sportowa 32). 14.02. (środa) wszystkie pary wypożyczą łyżwy za darmo. Warto przy okazji zajrzeć do punktu gastronomicznego, gdzie będą czekały słodkie niespodzianki.
 

W środę (14.02.) pojeździmy na łyżwach od 15:00 do 21:00. To dobra okazja do spędzenia walentynkowego popołudnia w wyjątkowej atmosferze. Randki na tafli uprzyjemni romantyczna muzyka. Zakochani bez problemu znajdą przestrzeń dla siebie – nowe lodowisko ma aż 1000 m2 powierzchni. Jest też miejsce do odpoczynku i zjedzenia czegoś dobrego.
 

Od dnia otwarcia lodowisko cieszy się dużym zainteresowaniem stargardzian. Warto wykorzystać najbliższe dni na szaleństwa na tafli – obiekt będzie czynny do 25.02. (niedziela). Wybierając się na ul. Sportową 32, koniecznie trzeba zabrać ze sobą Stargardzką Kartę Mieszkańca – jej posiadacze zapłacą mniej za wejściówki.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja